logo
Bize Ulaşın:
Çalışma saatlerimiz: Pt-Cu: 9-18, Ct 9-12
Tarifeli ve düşük maliyetli ucuz uçuşlar…
Uçak Biletinizi alın / Rezervasyon Yapın İletişim

Satış Kuralları / İptal ve İade

 

1. www.karnakholidays.com adresimizden yaptığınız tüm bilet ve rezervasyon işlemlerinizde, seçmiş olduğunuz havayolunun ücreti ve kuralları uçuş bilgileri bölümümüzde gösterilmektedir. Müşterilerimizin bu kuralları okuyup onaylama işlemi yapması gerekmektedir.

2. Web sitemiz üzerinden yaptığınız rezervasyon işlemlerinizde “Acente Kuralları” bölümünü onaylanmadan rezervasyon işlemleri yapılamamaktadır.

3. Uçuştan 48 saat öncesine kadar web sitemizden müsaitlik durumunu görebilir ve seyahatiniz için e-bilet satın alabilirsiniz

.4. Online rezervasyonlarınızda tüm dış hat uçuşlarına en fazla 5 yolcu (çocuk+yetişkin dâhil) için bilet satış işlemi yapılabilmektedir.

5. Web sitemizde yer alan satış ekranlarından tek başına çocuk rezervasyonu yapılamamaktadır. Mutlaka 1 yetişkin ile beraber rezervasyon yapılabilir.

6. Online rezervasyonlarınızda sadece kredi kartınızı kullanarak bilet satın alabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri için lütfen çağrı merkezimize (+90 (212) 225 31 31) ulaşınız.

7. Online rezervasyon ve bilet alımlarınızda web sitemiz üzerinden ilgili bilet için havayolları kurallarına yönlendirme yapılmaktadır. Uçuş bilgileri bölümünde, satın almak istediğiniz rezervasyonun iptal bilgisi, iade yapılıp yapılamayacağı, bilet geçerliliğinin uzatılması, rezervasyon değişiklik bilgileri, v.s. mevcuttur.

8. Web sitemizden kredi kartı kullanmadan ön rezervasyon yaparak, opsiyon vaktiniz geldiğinde biletinizi satın alabilirsiniz. Tarafınıza verilmiş olan opsiyon, havayolu tarafından verilmiş süre değil sistem opsiyonudur. Havayolları sistemin vermiş olduğu opsiyonu öne çekme hakkına sahiptir. Böyle durumlarda, müşteri temsilcileri yeni bir opsiyon sürecini tarafınıza bildirecek olup, yeni verilmiş olan opsiyon süresinde biletinizin satın alınmasını talep edecektir.

9. Online yapılan ödemelerde, iadesi mümkün olan biletlerin, iade işlemleri sadece bilet satın alma işlemlerinde kullanılan kredi kartına yapılır.

10. Online yapılan herhangi bir rezervasyon, konfirme edilip ödemesi tamamen yapıldıktan ve acentemiz tarafından onay gönderildikten sonra tamamlanmış sayılır. Firmamız her türlü değişiklik, ilave ve düzeltme hakkını saklı tutar.

11. Online bilet alımı yapıldıktan sonra, biletinizin iptali veya parkur değişikliğiniz web sitemiz üzerinden yapılamamaktadır. Rezervasyon ve parkur değişikliği için çağrı merkezimize (+90 (212) 225 31 31) başvurabilirsiniz.

12. Web sitemizden üzerinden yaptığınız işlemlerde bilet satış sisteminde oluşabilecek teknik arızalar, sistem arızaları ve hatalarından, internet iletişiminde oluşabilecek aksaklıklardan, burada yazılı olanlarla sınırlı olmamak kaydı ile (uzun süreli elektrik kesintisi vs.) oluşabilecek durumlardan dolayı firmamızın herhangi bir sorumluluğu yoktur.

13. Kullanıcı/ müşteri, web sitemizden bilet alarak iş bu sözleşme şartlarını kabul ve beyan etmiş sayılır.Anasayfa | Gizlilik Politikası | Satış Kuralları / İptal ve İade | Hakkımızda | İletişim

karnakholidays.com web sitesinde yayınlanan bilgi ve ücretler Medeni Kanun anlamında bir teklif niteliği taşımaz.
Copyright © 2014 karnakholidays.com Tüm hakları saklıdır.

Site credits: www.mansursoftware.com